Hartverwarmend. Van tientallen bedrijven, winkels en particulieren kregen we inmiddels prachtige en bijzondere items voor de Opkikkerveiling op zaterdag 9 november. Om er alvast enkele te noemen: ballonvaart, zweefvliegen, tickets voor musical Frozen, groepenkast (bijna nieuw) inclusief montage!, handboogschieten, kaaspakket, trekzak, keramiek Annet Bentvelzen,, tickets Babbels 2025 … |